fbpx

НАШІ ЛІКАРІ

Бриль Борис Якович

Бриль Борис Якович

Реаніматолог, має практику сімейного лікаря

Стаж роботи 20 років

Має досвід роботи у відомих ізраїльських клініках

  • Успішний ізраїльський лікар. Має приватну практику, як особистий сімейний лікар.
  • Практикуючий фахівець відділенні анастезіології, реанімації та лікування болю, багатопрофільного медкомплекса імені Моше Іхілова-Сораскі Медікал Центр
  • Офіційний лікар міжнародних спортивних змагань зі змішаних бойових мистецтв (організації Bellator), по ММА, по грепплінг

Освіта, підвищення кваліфікації

1995 – 2001 рр Державна медична академія м. Красноярськ (Росія). Далі, після репатріації в Ізраїль, лікар продовжив освіту і практику.

З відзнакою захистив і підтвердив ліцензію на право займатися лікарською діяльністю в Ізраїлі. Пройшов курси невідкладної допомоги ACLS на базі медцентру імені Х. Шиби – Тель Ха Шомер.

Лікарська практика

Має досвід роботи в клініці Шаарей Цедек в Єрусалим. В даному медзакладі лікар проходив стажування протягом року у відділення терапії, рентгенології, хірургії та педіатрії в системі ізраїльської медицини.

Також він практикував в поліклініці лікарняної кассе «Клаліт». Далі доктор Бриль зайняв посаду головного лікаря підрозділи невідкладної допомоги та сімейної медицини одного з округів м. Єрусалим (Абу-Гош).

Придбання безцінного досвіду надання невідкладної медичної допомоги сприяла робота Бориса Бриля в компанії «Фемі-Преміум». Там він перебував на посаді експерта-консультанта і лікаря підрозділу санітарної авіації. Брав безпосередню участь в доставлянні пацієнтів з різних країн світу до Ізраїлю. А так же невідкладна допомога хворим в Ізраїлі.

Доктор Бриль учасник багатьох міжнародних конференцій.

 Записатись на прийом
Залишіть свої контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з вами за для обговорення деталей.