fbpx

НАШІ ЛІКАРІ

Максимченко Анна Олексіївна

Максимченко Анна Олексіївна

Лікар дерматовенеролог, лікарка першої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.

Закінчила Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця у 2010 році.

У 2012 році отримала спеціалізацію за направленням дитячої дерматовенерології, а також диплом «Магістра медицини» у Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика на тему «Функціональні параметри шкіри у хворих на атопічний дерматит у процесі використання засобів зовнішньої терапії».

ТУ: «Клініка, діагностика та лікування сифілісу», «дерматоонкологія на практиці лікаря дерматовенеролога» та «Вибрані питання дерматовенерології (для керівників на базах стажування)», «організація та управління охорони здоров’я».

З 2012 р. до 2016 навчалася у заочній аспірантурі на кафедрі дерматовенерології НМАПО ім. П.Л. Шупика.

У 2017 році здобула ступінь доктора філософії (кандидата медичних наук) за спеціальністю «Шкірні та венеричні хвороби» на тему «Обґрунтування алгоритму лікування атопічного дерматиту залежно від вікових особливостей».

Є автором 11 друкованих праць, у тому числі Journal of the European Academy of Dermatology and Venereology.

З 2021 року дипломований косметолог МОН України

Активно беру участь у конференціях та конгресах дерматовенерологів.

Я є членом Європейської асоціації дерматологів та венерологів (EADV), Української асоціації лікарів дерматовенерологів та косметологів (УАЛДВК)

Діагностика та лікування захворювань шкіри:

атопічний дерматит, псоріаз, акне, вітіліго, себорейний дерматит у дітей, піодермії, алопеції, екземи, грибкові та вірусні ураження, а також захворювання, що передаються статевим шляхом.

Володію навичками дерматоскопії, ін’єкційними методиками та видаленням доброякісних новоутворень шкіри (бородавки, папіломи, невуси).

 Записатись на прийом
Залишіть свої контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з вами за для обговорення деталей.