fbpx

Життя Без Алергії Експо 2020 (Allergy Free EXPO)

Це найбільший в Україні захід для дорослих та дітей, хто знає, що таке алергія та харчова непереносимість.

Якщо Ви живете з алергічним ринітом, бронхіальною астмою, атопічним дерматитом, харчовою алергією, сінною лихоманкою або екземою, не вживайте деякі продукти харчування  та уникаєте хімічних речовин або просто хочете бути здоровими – вам сподобається Allergy Free EXPO!

На виставці ви зможете детальніше ознайомитися з послугами клініки Vitae та отримати інформацію від лікарів алергологів, щодо харчування, догляду за шкірою дітей, а також зменшення концентрації алергенів у вашому домі. Зможете детальніше ознайомитися з продукцією для лікування алергії, гіпоалергенною косметикою Алергіка та дізнатися всю інформацію про сучасний тест для визначення алергії у дорослих та дітей – ALEX-2. Також ви зможете відвідати майстер – клас та підібрати продукти харчування без глютену, молока та інших продуктів тваринного походження, косметичні засоби та проконсультуватися з лікарем і протестувати на собі.

На заході ви зможете знайти відповіді на всі питання щодо харчової, побутової та інших видів алергії, атопічного дерматиту, алергічного риніту та бронхіальної астми. Наша мета – покращення якості життя людей з алергією.

В рамках виставки спеціально для лікарів відбудеться науково-практична конференція «Актуальні питання алергології».

Це сучасна платформа для отримання нових знань, що ґрунтуються  на клінічних випадках, міжнародних протоколах та невичерпному досвіді наших спікерів.

Цільова аудиторія: алергологи, дерматологи, пульмонологи, гастроентерологи, педіатри, дієтологи, сімейні лікарі.

Детальніше на сайті: https://www.allergyexpo.com.ua/medichna-konferencziya/

 Записатись на прийом
Залишіть свої контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з вами за для обговорення деталей.