fbpx

ПРО КЛІНІКУ

Медичний центр для всієї родини

Сучасне лікування

Засновуючи медичний центр VITAE, ми прагнули створити місце,
де не просто лікуватимуть хвороби, а створюватимуть та підтримуватимуть здоров’я, вчитимуть як його берегти. Базою для
цього є найсучасніше обладнання, комплексна діагностика як основа всього процесу, професіоналізм, зрозумілість, передбачуваність та відповідальність. На все це ви можете розраховувати, звернувшись до нас. Якість медичних послуг – важлива складова якості життя.

Дитячий центр

Здоров’я дитини – найвища цінність для батьків, адже тільки будучи здоровим можна в повній мірі насолоджуватись життям та пізнавати світ. Ми в Медичному центрі VITAE хочемо, аби в Україні було якомога більше щасливих людей. І робимо наших пацієнтів такими. Шлях до щастя та самореалізації лежить через міцне здоров’я!Більше ніяких черг в стилі «мені тільки спитати», ніяких страшилок та довжелезних виписок! Разом з Вами та вашою дитиною ми складемо чіткий та зрозумілий план нашої співпраці, мета якої – здоров’я.
А ще ми навчимо вашу дитину довіряти лікарям, а вам – порадимо як ростити її здоровою.

Індивідуальний підхід

Ми впевнені, що запорука одужання – гарний настрій, оптимізм та дружня атмосфера. У нас ваша дитина ніколи не боятиметься людей у білих халатах, бо наше кредо – посмішка, позитив та максимальний комфорт. Більше ніяких черг в стилі «мені тільки спитати», ніяких страшилок та довжелезних виписок! Разом з Вами та вашою дитиною ми складемо чіткий та зрозумілий план нашої співпраці, мета якої – здоров’я.
А ще ми навчимо вашу дитину довіряти лікарям, а вам – порадимо як ростити її здоровою.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Кваліфіковані лікарі

Досвідчені спеціалісти різного профілю – основа команди медичного центру VITAE для всієї родини. У своїй практиці вони використовують міжнародні протоколи та виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Це означає, що Ви та Ваша дитина отримаєте вичерпну консультацію, чіткий та зрозумілий план лікування та завжди зможете бути на зв’язку з Вашим лікарем.

Патронаж та вакцинація

В нашому медичному центрі проводиться патронаж для дітей та вакцинація як для дітей, так і для дорослих. Отже в нас Ви зможете отримати комплексний медичний супровід здоров’я Вашої дитини з моменту народження до досягнення повноліття. Ми співпрацюватимемо разом, аби навчити Вашу дитину жити здорово та берегти здоров’я

Комплексне обстеження

Всебічне обстеження та якісні аналізи – основа точного діагнозу та вірно обраного лікування (або навіть його непотрібності). Медичний центр VITAE обладнаний за останнім словом техніки та співпрацює з провідними лабораторіями. Тому ми впевнені у правильності та результаті наших дій, мета яких – Ваша здорова та щаслива дитина!

Інноваційне обладнання

Вперше в Україні NIOX VERO аналізатор FeNO. Об'єктивне підтвердження діагнозу бронхіальна астма, фракційний оксид азоту(FeNO) у повітрі, що видихається є біомаркером для визначення запалення дихальних шляхів, викликаного Th2, при астмі. FeNO є маркером алергічного запалення дихальних шляхів. Новітнє обладнання – це не лише точна та швидка діагностика та надійний помічник, але й відсутність болю – того, чого найбільше бояться діти, коли йдеться про візит до лікаря. Ніякого болю! Приходьте та прощайтесь з нами з посмішкою!

Лікування складних діагнозів

Усі вищеперелічені наші переваги – не просто красиві слова. За ними – роки кропіткої праці та досвіду наших лікарів, найсучасніші технології та найголовніше – наше бажання, аби наші пацієнти жили довгим щасливим та повноцінним життям. Тому ми не боїмося братися до лікування найскладніших випадків, бо впевнені в успіху нашої співпраці, в основі якої – сплав професіоналізму та оптимізму!

Діагностика алергії

Ще зовсім недавно в Україні просто не існувало професійної діагностики алергії. Проте погана якість повітря та води, кліматичні зміни, численні домішки, що з’явилися в продуктах харчування зробили своє, значно урізноманітнивши перелік можливих причин алергії, а її випадки, зокрема у дітей, суттєво почастішали. Полиці аптек рясніють протиалергійними препаратами, проте усі ми пам’ятаємо, що самолікування може тільки нашкодити здоров’ю. Однією зі спеціалізацій медцентру VITAE є визначення причин алергії за допомогою найсучаснішої методики молекулярної діагоностики Австрійської компанії, а отже і правильних шляхів її лікування та зникнення. Мрієте, аби Ваша дитина позбулась алергії? Завітайте до нас!

 Записатись на прийом
Залишіть свої контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з вами за для обговорення деталей.