fbpx

ПРО ЦЕНТР

-
Про клініку

Про клініку

Медичний центр для всієї родини

Засновуючи медичний центр VITAE, ми прагнули створити місце, де не просто лікуватимуть хвороби, а створюватимуть та підтримуватимуть здоров’я, вчитимуть як його берегти. Базою для цього є найсучасніше обладнання, комплексна діагностика як основа всього процесу, професіоналізм, зрозумілість, передбачуваність та відповідальність. На все це ви можете розраховувати, звернувшись до нас. Якість медичних послуг – важлива складова якості життя.

2633 1-min
2659 1-min
2660 1-min
2649 1-min

Про нас

01. Дитячий медцентр

Здоров’я дитини – найвища цінність для батьків, адже тільки будучи здоровим можна в повній мірі насолоджуватись життям та пізнавати світ. Ми в Медичному центрі VITAE хочемо, аби в Україні було якомога більше щасливих людей. І робимо наших пацієнтів такими. Шлях до щастя та самореалізації лежить через міцне здоров’я!

Наші переваги

02. На варті здоров’я

molecule
Діагностика алергії

Ще зовсім недавно в Україні просто не існувало професійної діагностики алергії. Проте погана якість повітря та води, кліматичні зміни, численні домішки, що з’явилися в продуктах харчування зробили своє, значно урізноманітнивши перелік можливих причин алергії, а її випадки, зокрема у дітей, суттєво почастішали. Полиці аптек рясніють протиалергійними препаратами, проте усі ми пам’ятаємо, що самолікування може тільки нашкодити здоров’ю.
Однією зі спеціалізацій медцентру VITAE є визначення причин алергії за допомогою найсучаснішої методики молекулярної діагоностики Австрійської компанії, а отже і правильних шляхів її лікування та зникнення. Мрієте, аби Ваша дитина позбулась алергії? Завітайте до нас!

3d-printer
Іноваційне обладнення

Вперше в Україні NIOX VERO аналізатор FeNO
Об'єктивне підтвердження діагнозу бронхіальна астма, фракційний оксид азоту (FeNO) у повітрі, що видихається є біомаркером для визначення запалення дихальних шляхів, викликаного Th2, при астмі. FeNO є маркером алергічного запалення дихальних шляхів.
Новітнє обладнання – це не лише точна та швидка діагностика та надійний помічник, але й відсутність болю – того, чого найбільше бояться діти, коли йдеться про візит до лікаря. Ніякого болю! Приходьте та прощайтесь з нами з посмішкою!

flasks
Комплексне обстеження

Всебічне обстеження та якісні аналізи – основа точного діагнозу та вірно обраного лікування (або навіть його непотрібності). Медичний центр VITAE обладнаний за останнім словом техніки та співпрацює з провідними лабораторіями. Тому ми впевнені у правильності та результаті наших дій, мета яких – Ваша здорова та щаслива дитина!

doctor
Кваліфіковані лікарі

Досвідчені ізраїльські спеціалісти різного профілю – основа команди дитячого медичного центру VITAE. У своїй практиці вони використовують міжнародні протоколи та виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Це означає, що Ви та Ваша дитина отримаєте вичерпну консультацію, чіткий та зрозумілий план лікування та завжди зможете бути на зв’язку з Вашим лікарем.

diploma
Різні спеціалізації

В нашому медичному центрі працюють лікарі-спеціалісти різного профілю. Отже в нас Ви зможете отримати комплексний медичний супровід здоров’я Вашої дитини з моменту першого звернення до досягнення повноліття. Ми співпрацюватимемо разом, аби навчити Вашу дитину жити здорово та берегти здоров’я

examination
Лікування складних діагнозів

Усі вищеперелічені наші переваги – не просто красиві слова. За ними – роки кропіткої праці та досвіду наших лікарів, найсучасніші технології та найголовніше – наше бажання, аби наші пацієнти жили довгим щасливим та повноцінним життям. Тому ми не боїмося братися до лікування найскладніших випадків, бо впевнені в успіху нашої співпраці, в основі якої – сплав професіоналізму та оптимізму!

Ми співпрацюємо

03. Провідні лабораторії

dila
logotype
diagen

Галерея

04. Наші фото

 Записатись на прийом
Залишіть свої контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з вами за для обговорення деталей.