НАШІ НАПРАВЛЕННЯ

Направлення

Послуги

01. Наші направлення

Консультація педіатра

Лікар-педіатр або дитячий лікар контролює розвиток дитини (фізичний і психічний), консультує батьків з питань вигодовування дітей молодшого віку і харчування дітей старшого віку, догляду за дитиною першого року життя, вакцинопрофілактики.

Консультація лора

Вашу дитину турбує постійна закладеність носа, нежить, храп та порушення сну? В медичному центрі VITAE+ ведуть прийом досвідчені кваліфіковані дитячі ЛОР-лікарі вищої кваліфікаційної категорії, із застосуванням найсучасніших технологій.

Консультація алерголога

Лікарі — алергологи спеціалізуються на підборі ефективного сучасного лікування алергії у дітей і дорослих та розробляють кращі схеми лікування алергічних захворювань, використовуючи сучасну молекулярну алергодіагностику.

Консультація сімейного лікаря

Він знає всі нюанси щодо вашого способу життя, звичок та протікання хвороби саме у вас та членів вашої родини, вашу реакцію на ліки та вподобання щодо лікування.

Консультація дерматолога

Лікар-дерматолог спеціалізується на лікуванні захворювань і патологій шкірних покривів, слизових оболонок, волосся і нігтів. Дитяча шкіра потребує особливого догляду та лікування і це пов’язано з особливостями дитячої шкіри та її чутливістю.

Консультація терапевта

Консультація лікаря-терапевта показана при появі будь-яких симптомів, коли пацієнт не знає, до якого лікаря звернутися. Терапевт — це лікар, який надає кваліфіковану допомогу у виявленні захворювання, лікуванні та профілактиці внутрішніх хвороб людини.

Контакти

02. Записатись на прийом
Залишіть свої контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з вами за для обговорення деталей.

 Записатись на прийом
Залишіть свої контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з вами за для обговорення деталей.