fbpx
Кріодеструкція

Кріодеструкція

Кріодеструкція (кріотерапія) – це метод лікування, який використовує холод для знищення або заморожування тканини з метою видалення бородавок. В цьому процедурі використовується рідкий азот, який має дуже низьку температуру. Його наносять безпосередньо на бородавку за допомогою аплікатора. Процес кріодеструкції призводить до заморожування тканини бородавки. Холод викликає ушкодження клітин, що знаходяться…
Патогістологічне дослідження невусів

Патогістологічне дослідження невусів

Патогістологічне дослідження невусів, таких як родимки або пігментні плями, є важливою процедурою для оцінки структури та характеру цих утворень шкіри. Цей вид дослідження здійснюється шляхом відбору зразків тканини невусу та їх подальшого аналізу під мікроскопом спеціалістом-патологоанатомом. Патогістологічне дослідження невусів надає детальну інформацію про структуру клітин, архітектуру тканини та особливості патологічних…
Дерматоскопія

Дерматоскопія

Ласкаво просимо до нашої клініки! Ми раді пропонувати вам дерматоскопію, сучасний та неінвазивний метод дослідження шкіри, який дозволяє здійснювати ретельний аналіз навіть найдрібніших деталей вашої шкіри. Що таке дерматоскопія? Це процедура, під час якої ми використовуємо спеціальний прилад, який називається дерматоскопом, для перегляду шкіри зблизька. Дерматоскоп дозволяє нам розглядати шари…
Patch-тест

Patch-тест

Patch-тест є діагностичною процедурою, яка використовується для виявлення алергічної реакції на речовини, які можуть викликати контактний дерматит. Цей тест дозволяє ідентифікувати специфічні алергени, з якими шкіра пацієнта може реагувати негативно. Під час проведення patch-тесту, на шкірі пацієнта, зазвичай на спині або на плечі, наносяться маленькі пластинки (патчі) із різними алергенами.…
Тест FeNO

Тест FeNO

FeNO визначає фракцію оксиду азоту в видихуваному повітрі (Fractional Exhaled Nitric Oxide). Це немедикаментозний тест, що використовується для вимірювання рівня оксиду азоту, який виділяється в дихальних шляхах. FeNO є показником запалення в дихальних шляхах, особливо в дихальних шляхах верхніх і середніх ділянок, яке часто спостерігається у пацієнтів з астмою. Високі…
Спірометрія

Спірометрія

Спірометрія – це процедура діагностики та оцінки функції легень. Вона використовується для вимірювання об’єму легеневого дихання та швидкості потоку повітря, який проходить через дихальні шляхи під час вдиху та видиху. Спірометр є приладом, який вимірює ці параметри. Під час процедури спірометрії пацієнт зазвичай розташовується перед приладом і вдихає або видихає…
Атопический дерматит

Атопический дерматит

А вы знали, что так званый “грудничковый диатез” – это устаревший термин, который означает склонность ребёнка  к различным высыпаниям. Современное название атопический дерматит (или нейродермит). Это воспалительное поражение кожи аллергической природы, которое  вызывает множество различных факторов — аллергенов, поступающих в организм с пищей, контактным путем (при соприкосновении с кожей), при…
Вітіліго

Вітіліго

Вітіліго – загальне, генетичне, аутоімунне захворювання шкіри, при якому відбувається втрата пігменту з ділянок шкіри, що призводить до нерегулярних білих плям або плям. Шкіра має нормальну текстуру. Вітіліго може з’явитися в будь-якому віці. Хоча це прогресуючий стан, багато людей переживають роки чи десятиліття, не розвиваючи нових плям. Аутоімунні розлади характеризуються…
COVID-19 і маски: носити чи не носити?

COVID-19 і маски: носити чи не носити?

Багато країн світу рекомендують людям носити маски та публічних місцях, в рамках стратегії по боротьбі з пандемією. Ми звертаємо увагу на те, що деякі люди не носять маски і шукаємо цьому наукове пояснення. З часу початку пандемії COVID-19 науковці та інші експерти обговорювали, чи повинні всі верстви населення носити маски…
Йдемо до дитячого садочка: основні правила для батьків

Йдемо до дитячого садочка: основні правила для батьків

В житті кожної сім’ї настає такий момент, коли потрібно відпускати свого малюка в дитячий садочок. Коли  дитинка вперше іде в садок, то, зазвичай, відчуває тривогу. Але, можливо, ще більшу тривогу відчувають батьки. Їх  переповнюють  різні емоції: хвилювання, радість, очікування… У батьків виникає зразу дуже багато запитань. В якому віці краще…
Гострі кишкові інфекції у дітей

Гострі кишкові інфекції у дітей

Літо для дітей  – пора позитивних емоцій та приємного відпочинку: сонячні теплі дні, свіжі овочі та фрукти, канікули та відпустки, відпочинок на природі. Проте літній сезон,  окрім веселих вражень, може залишити і сумні спогади, якщо не убезпечити себе та дітей від збудників інфекційних захворювань. Особливо актуальною проблемою влітку є кишкові…
Алергія на фрукти: основні алергени літа

Алергія на фрукти: основні алергени літа

Літо радує нас не тільки дивовижною погодою, відпочинком на морі і подібними речами, але й величезною кількістю фруктів, які в інший час року дістати практично неможливо. А оскільки липень – це сезон свіжих овочів та фруктів, тому потрібно знати, які плоди можна вживати безпечно для здоров’я людям, які схильні до алергічних…
Розвиток малюка на другому місяці життя

Розвиток малюка на другому місяці життя

Ми продовжуємо розповідати про особливості розвитку дітей з народження і до досягнення 1 року. Незважаючи на те, що перший місяць був сповнений багатьма незабутніми моментами, попереду  ще багато захоплюючих етапів розвитку вашої дитини. Протягом першого місяця малюк познайомився з навколишнім світом, дізнався багато цікавого. І хоч більшу частину свого часу…
Готуємось до школи: довідка для школи № 086-1/0

Готуємось до школи: довідка для школи № 086-1/0

Щороку навчальні заклади України вимагають довідку про проходження обов’язкового щорічного профілактичного медичного огляду. Багато батьків сприймають це як формальність. Але, насправді, це не зовсім так. Щорічний профілактичний медичний огляд – це прекрасна нагода перевірити стан здоров’я, отримати консультацію з приводу гармонійного розвитку дитини. Профілактичні   огляди школярів проводяться згідно наказу Міністерства…
Алергічний риніт: як запідозрити в себе?

Алергічний риніт: як запідозрити в себе?

Що таке алергічний риніт? Якими симптомами він проявляється та як його лікують розповість лікар-алерголог нашого медичного центру Мельник Ольга Ігорівна. Алергічний риніт  — це запальний процес слизової оболонки носа внаслідок IgE-залежної алергії. виділення з носа водянистого секрету; чхання, часто — нападоподібне; закладений ніс та густий слизовий секрет; свербіж носа та кон’юнктив (і почервоніння),…
Розвиток дитини на першому місяці життя

Розвиток дитини на першому місяці життя

Привіт, батьки! Народження дитини – щаслива мить. Позаду   бентежливі місяці вагітності та пологи – і ось ваша крихітка у вас на руках. Ви вже бачили ,як дитинка зробила перший вдих ,почули перший плач і поміняли перший брудний  підгузник. Та що далі? Як виростити свою дитину здоровою та щасливою?   Про всі…
Що таке артеріальна гіпертензія?

Що таке артеріальна гіпертензія?

Артеріальна гіпертензія — це стійке підвищення систолічного та/або діастолічного артеріального тиску від 140/90 мм рт.ст. і вище. Більш ніж у 90% випадків причину  стійкого підйому артеріального тиску виявити не вдається. У такому випадку діагностують первинну артеріальну гіпертензію. Приблизно у 10% пацієнтів з артеріальною гіпертензією підвищення артеріального тиску виникає внаслідок інших…
Відбулася презентація клініки Vitae на найбільшому в Україні заході «Життя без алергії»

Відбулася презентація клініки Vitae на найбільшому в Україні заході «Життя без алергії»

Відбулася презентація клініки Vitae на найбільшому в Україні заході «Життя без алергії», яку відвідали понад 6000 учасників. На виставці пацієнти могли детально ознайомитися з сучасними методами діагностики і лікування алергії, представлених в клініці. А також мали унікальну можливість отримати корисну інформацію та прослухати лекції від провідних фахівців алергологів нашої клініки…
Що потрібно знати про коронавірус

Що потрібно знати про коронавірус

Коронавірус – це вірус, який зазвичай вражають дихальні шляхи ссавців та  людини. Вони пов’язані з застудою, пневмонією та тяжкий гострий респіраторний синдром (ГРВІ) та можуть також вражати кишечник. Коронавірус був вперше виділений в 1937 році з вірусу інфекційного бронхіту у птахів. Ці віруси є причиною від 15 до 30 відсотків…
Життя Без Алергії Експо 2020 (Allergy Free EXPO)

Життя Без Алергії Експо 2020 (Allergy Free EXPO)

Це найбільший в Україні захід для дорослих та дітей, хто знає, що таке алергія та харчова непереносимість. Якщо Ви живете з алергічним ринітом, бронхіальною астмою, атопічним дерматитом, харчовою алергією, сінною лихоманкою або екземою, не вживайте деякі продукти харчування  та уникаєте хімічних речовин або просто хочете бути здоровими – вам сподобається…
Атопічний дерматит: чому виникає та як лікувати?

Атопічний дерматит: чому виникає та як лікувати?

Що таке атопічний дерматит? Атопічний дерматит (також відомий як АтД) є найбільш поширеним типом екземи. Насправді, більше 18 мільйонів дорослих американців страждають на атопічний дерматит, який часто проявляється у вигляді почервоніння, висипань і свербежу на руках, під колінами, а у маленьких дітей може поширюватися і на тіло. Атопічний дерматит зазвичай…
Що таке аденоїди і аденоїдит?

Що таке аденоїди і аденоїдит?

Аденоїди являють собою групу лімфоїдних тканин, розташованих на задній стінці носоглотки за м’яким небом. Аденоїди, поряд з піднебінним мигдаликом, язиковими мигдалинами і трубними мигдалинами Герлаха, складають так зване кільце Вальдейера. Разом ці тканини функціонують як невід’ємна частина імунної системи людини. Віруси, бактерії, гриби, алергени, які потрапляють в порожнину рота і…
Гострий середній отит у дитини: як розпізнати та лікувати?

Гострий середній отит у дитини: як розпізнати та лікувати?

Гострий середній отит (AOM) – це запалення слизової оболонки середнього вуха, а саме порожнини, де знаходяться маленькі кісточки – молоточок, ковадло і стремено, які передають звукові коливання від барабанної перетинки до внутрішнього вуха. Гострий середній отит частіше зустрічається у дітей. За якими ознаками можна запідозрити гострий середній отит у дитини?…
Вітамін Д для дітей

Вітамін Д для дітей

Що таке вітамін D? Вітамін D є живильною речовиною, яке допомагає організму засвоювати кальцій та фосфор з продуктів, які ми їмо. Разом кальцій і вітамін D приймають участь в формуванні кісток і зберігають їх міцними. Чому дітям потрібен вітамін D? Вітамін D дуже важливий для розвитку дітей. Вітамін D допомагає…
Основні принципи введення прикорму у дітей

Основні принципи введення прикорму у дітей

Найкращим видом вигодовування дитини віком до 6 місяців є виключно грудне вигодовування. Коли грудного молока більше не вистачає для задоволення харчових потреб немовляти, в раціон дитини слід додавати продукти харчування. Перехід від виключного годування груддю до звичайної їжі, який називають прикормом, зазвичай відбувається у  6-місячному віці і є дуже вразливим…
Алергія чи вірусна інфекція?

Алергія чи вірусна інфекція?

У вашої дитини нежить, головний біль та погане самопочуття? Ви задаєтеся питанням – це звичайна застуда чи можливо алергія? Є деякі ключові відмінності між застудою та алергією, які ви можете самостійно оцінити вдома та звернутися за медичною допомогою до правильного фахівця, якщо це потрібно. Дитина має закладеність носа та нежить,…
Кашель у дитини

Кашель у дитини

Почувши кашель у дитини, батьки завжди відчувають тривогу та занепокоєння. Проте, випадковий кашель не завжди означає, що є проблема. Кашель захищає організм вашої дитини, видаляючи слиз, подразнюючі речовини та інфекції з його або її дихальних шляхів. Діти можуть кашляти кілька разів на день або мати епізоди кашлю тривалістю до декількох…
ВАКЦИНАЦІЯ: МІФИ ТА ФАКТИ

ВАКЦИНАЦІЯ: МІФИ ТА ФАКТИ

Програми вакцинації в усьому світі призвели до покращення загального стану здоров’я нашого населення за рахунок зменшення передачі хвороб, постійної та тимчасової втрати працездатності та дитячої смертності. Незважаючи на те, що вакцини виявились як безпечними, так і ефективними, ґрунтуючись на надійних наукових доказах, було розповсюджено кілька міфів, що тримають вакцини в…
Коліки у немовлят

Коліки у немовлят

Що таке коліки? Ваша дитина плаче та неспокійна протягом тривалого періоду часу? Можливо це дитячі кольки. Якщо ваша дитина регулярно плаче більше 3 годин на день – це може означати, що у дитини кольки. Кольки можуть початися через кілька тижнів після пологів. Як правило, в віці від 4 до 6…
Чим відрізняється застуда від грипу?

Чим відрізняється застуда від грипу?

І грип і застуда викликаються вірусами, і вони можуть мати схожі симптоми. Тож як ми можемо дізнатись, у дитини грип чи застуда? Застуда та грип – найпоширеніші захворювання, що зустрічаються у дітей. Основна відмінність застуди від грипу полягає в тому, що, як правило, симптоми грипу зазвичай набагато важчі. Що таке…
 Записатись на прийом
Залишіть свої контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з вами за для обговорення деталей.