fbpx

Наші направлення

Пріорітетні напрямки роботи

Frame 170 (1)
Імунологія​

Наші переваги

На варті здоров'я

Кваліфіковані лікарі

Досвідчені спеціалісти різного профілю – основа команди медичного центру VITAE для всієї родини. У своїй практиці вони
використовують міжнародні протоколи та виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Це означає, що Ви та Ваша дитина отримаєте вичерпну консультацію, чіткий та зрозумілий план лікування та завжди зможете бути на зв’язку з Вашим лікарем.

Патронаж та вакцинація

В нашому медичному центрі проводиться патронаж для дітей та вакцинація як для дітей, так і для дорослих. Отже в нас Ви
зможете отримати комплексний медичний супровід здоров’я Вашої дитини з моменту народження до досягнення повноліття. Ми співпрацюватимемо разом, аби навчити Вашу дитину жити здорово та берегти здоров’я

Комплексне обстеження

Всебічне обстеження та якісні аналізи – основа точного діагнозу та вірно обраного лікування (або навіть його непотрібності).
Медичний центр VITAE обладнаний за останнім словом техніки та співпрацює з провідними лабораторіями. Тому ми впевнені у правильності та результаті наших дій, мета яких – Ваша здорова та щаслива дитина!

Інноваційне обладнання

Вперше в Україні NIOX VERO аналізатор FeNO. Об'єктивне підтвердження діагнозу бронхіальна астма, фракційний оксид азоту
(FeNO) у повітрі, що видихається є біомаркером для визначення запалення дихальних шляхів, викликаного Th2, при астмі. FeNO є маркером алергічного запалення дихальних шляхів. Новітнє обладнання – це не лише точна та швидка діагностика та надійний помічник, але й відсутність болю – того, чого найбільше бояться діти, коли йдеться про візит до лікаря. Ніякого болю! Приходьте та прощайтесь з нами з посмішкою!

Лікування складних діагнозів

Усі вищеперелічені наші переваги – не просто красиві слова. За ними – роки кропіткої праці та досвіду наших лікарів,
найсучасніші технології та найголовніше – наше бажання, аби наші пацієнти жили довгим щасливим та повноцінним життям. Тому ми не боїмося братися до лікування найскладніших випадків, бо впевнені в успіху нашої співпраці, в основі якої – сплав професіоналізму та оптимізму!

Діагностика алергії

Ще зовсім недавно в Україні просто не існувало професійної діагностики алергії. Проте погана якість повітря та води,
кліматичні зміни, численні домішки, що з’явилися в продуктах харчування зробили своє, значно урізноманітнивши перелік можливих причин алергії, а її випадки, зокрема у дітей, суттєво почастішали. Полиці аптек рясніють протиалергійними препаратами, проте усі ми пам’ятаємо, що самолікування може тільки нашкодити здоров’ю. Однією зі спеціалізацій медцентру VITAE є визначення причин алергії за допомогою найсучаснішої методики молекулярної діагоностики Австрійської компанії, а отже і правильних шляхів її лікування та зникнення. Мрієте, аби Ваша дитина позбулась алергії? Завітайте до нас!

Медичний центр для всієї родини​

Засновуючи медичний центр VITAE, ми прагнули створити місце, де не просто лікуватимуть хвороби, а створюватимуть та підтримуватимуть здоров’я, вчитимуть як його берегти. Базою для цього є найсучасніше обладнання, комплексна діагностика як основа всього процесу, професіоналізм, зрозумілість, передбачуваність та відповідальність. На все це ви можете розраховувати, звернувшись до нас. Якість медичних послуг – важлива складова якості життя.

Відгуки

Оксана Ковальчук

05.05.2023

5/5

Дууууже дякую! Декілька років шукали спеціаліста який поставить діагноз і допоможе моїй дитині! На щастя ми знайшли спочатку Vitae, а потім і Анну Олексіївну! Чудовий дерматолог і головне завжди на звʼязку! Ще раз дякую!

Марина Григоренко

28.04.2023

5/5

Доброго дня, взагалі відгуки не лишаю, але тут не змогла не залишити, хочу дуже подякувати за роботу персоналу медичного центру, дужа уважна адмін, медична сестра, дитина дуже боялася маніпуляцій а тут все пройшло чудово. Дякую і рекомендую всім

Тетяна Шевчук

16.04.2023

5/5

Ми з Vitae вже більше 3х років! Лікуємо алергію у дитини і звертаємось до різних спеціалістів. Все лікування на вищому рівні!

Ми співпрацюємо з  лабораторіями

0a1b693de5de54f2b288b624d49d9820
logotype
diagen

Ми співпрацюємо з страховими компаніями:

alfa_logo_ua
insurancecompanies_20210208060950265_large
insurancecompanies_20210209091126924_large
insurancecompanies_20210126031824453_large
 Записатись на прийом
Залишіть свої контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з вами за для обговорення деталей.